Medarbejdere

Vi er kun et opkald væk

René Møller Klausen

René Møller Klausen

Adm. direktør – CEO
Mobil: +45 2565 6000
Mail: rene.klausen@rhenus.com

BRIT ANDERSEN

Personlig Assistent
Mobil: +45 3010 4080
Mail: brit.andersen@rhenus.com

Frank Frøkiær Økonomidirektør – CFO

Frank Frøkiær

Økonomidirektør – CFO
Mobil: +45 4060 4980
Mail: frank.frokiaer@rhenus.com

John brøndum

Salgsdirektør – CSO
Mobil: +45 2116 2115
Mail: john.brondum@rhenus.com

Daniel Tønder Molin

Daniel Tønder Molin

Sales Manager
Direkte: +45 7020 2408
Mobil: +45 5353 0215
Mail: daniel.molin@rhenus.com

Søren Knudsen

Søren Knudsen

Transportchef
Mobil: +45 5161 9298
Mail: soren.knudsen@rhenus.com 

Lars Sand Christiansen

Emballagechef
Direkte: +45 7626 5684
Mobil: +45 5139 6329
Mail: lars.sand@rhenus.com 

Stephen Broni

Stephan Broni

IT- og Udviklingschef
Mobil: +45 6162 7492
Mail: stephan.broni@rhenus.com

Mark Wolter

Mark Wolter

Lagerchef Automatiseret kasselager
Mobil: +45 5119 9585
Mail: mark.wolter@rhenus.com

Kim Wegener

Logistikchef Vest
Direkte: + 45 7020 2408
Mobil: +45 5163 1558
Mail: kim.wegener@rhenus.com

Carsten Fobian

Carsten Fobian

Logistikchef Øst
Mobil: +45 2161 2279
Mail: carsten.fobian@rhenus.com 

Torben Stobberup

Torben Stobberup

Afdelingschef / Head of department & QA Manager
Mobil: +45 3038 1030
Mail: torben.stobberup@rhenus.com

Niels Kjær Hansen

NIELS KJÆR HANSEN

Lean & Projektchef / Head of Lean & Project
Mobil: +45 45 2076 4353
Mail: niels.hansen@rhenus.com

Jacob Købsted

JACOB KØBSTED

Afdelingschef / Head of department
Mobil: +45 6155 4619
Mail: jacob.kobsted@rhenus.com

Jacob Købsted

POUL EGGERTSEN

Afdelingschef – Head of department
Direkte: +45 7020 2405
Mobil: +45 2161 2278
Mail: poul.eggertsen@rhenus.com

Ronnie Larsen

Ronnie Larsen

Afdelingschef / Head of department
Mobil: +45 6162 7490
Mail: ronnie.larsen@rhenus.com

Zilas Lindstrøm

Zilas Lindstrøm

Afdelingschef / Head of department
Mobil: +45 5139 6324
Mail: zilas.lindstrom@rhenus.com

Peter Bech

Henrik Mikkonen

Afdelingschef / Head of department
Mobil: +45 5163 1583
Mail: henrik.mikkonen@rhenus.com

Christian Paulsen

Christian Paulsen

Afdelingschef / Head of department

Mobil: +45 5117 9071
Mail: christian.paulsen@rhenus.com

Pia Kehlet

Kasper Grønnemark Jensen

Afdelingschef / Head of department
Mobil: +45 2349 5813
Mail: kasper.gronnemark@rhenus.com

Peter Bech

Claus Jacobsen

Afdelingschef / Head of department
Mobil: +45 5163 1589
Mail: claus.jacobsen@rhenus.com

Zilas Lindstrøm

René Marott

Afdelingschef / Head of department
Mobil: +45 5117 9078
Mail: rene.marott@rhenus.com

Laila Wagner

Thomas Spagnolo

Afdelingschef / Head of department
Mobil: +45 5139 6322
Mail: thomas.spagnolo@rhenus.com

Pia Kehlet

Marianne Lykke Nielsen

Bogholder
Direkte: +457020 2408
Mail: marianne.nielsen@rhenus.com

Orla Jæger

Orla Jæger

Facility Manager
Mobil: +45 7020 2408
Mail: orla.jaeger@rhenus.com

Laila Wagner

Laila frydensbjerg wagner

Regnskabsansvarlig
Mobil: +45 21 62 95 70
Mail: laila.wagner@rhenus.com

Pia Kehlet

Pia Kehlet

Regnskabsassistent
Direkte: +45 7626 5681
Mail: pia.kehlet@rhenus.com